Navigace

Obsah

UZAVŘENÍ ZŠ A MŠ OD 1. 3. 2021

Typ: ostatní
INFORMACE PRO RODIČE

MŠMT informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole a žáků 1. a 2. ročníků (resp. 3. ročníků v případě naší školy) základní školy. Žáci základní školy přecházejí na vzdělávání distančním způsobem. Mateřská škola taktéž přechází na vzdělávání distančním způsobem u dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám zaslána začátkem příštího týdne.

OŠETŘOVNÉ 

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádná potvrzení. Informace k žádosti o ošetřovné najdete zde https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

Připomínám také, že máte nárok na ošetřovné za období proběhlé karantény (17. 2. - 26. 2.) v délce 9 dnů (resp. až 16 dnů u samoživitelů). Žádost vám vystaví pediatr. 


Vytvořeno: 27. 2. 2021
Poslední aktualizace: 27. 2. 2021 22:30
Autor: Andrea Janušková