Navigace

Obsah

Provoz ZŠ a MŠ od 3. května

Typ: ostatní
Důležité informace pro rodiče

Od pondělí 3. 5. 2021 se opět umožňuje přítomnost všech dětí v mateřské škole bez omezení počtu dětí na třídu či jejich věku. Děti budou od pondělí navštěvovat školku bez nutnosti testování.

Preventivní antigenní test žáků základní školy se nově provádí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

Dále informujeme, že na základě požadavku ministra školství, mládeže a tělovýchovy nedošlo k uložení povinnosti pro školy vydávat potvrzení o negativním výsledku testu žáků pro účely doložení této skutečnosti ve službách (např. kadeřnictví, holičství) nebo pro účely amatérského sportu apod. Klient nebo sportovec (příp. jeho zákonný zástupce) bude dokládat skutečnost, že byl ve škole negativně testován nejdéle před 72 hodinami čestným prohlášením.

Všechna mimořádná opatření budou zveřejněna na stránkách Ministerstva zdravotnictví zde https://koronavirus.mzcr.cz/category/mimoradna-opatreni/page/1/

 

 

 

 


Vytvořeno: 30. 4. 2021
Poslední aktualizace: 30. 4. 2021 11:01
Autor: Andrea Janušková